Dit is een uitnodiging om elke avond geheel vrijwillig én vrijblijvend, on-line, via een luistersessie of syn-luisteren deel te nemen aan een groepsmeditatie op afstand

Lieve mensen, laten we samen bij het ontspannende geluid van dit kampvuur ‘Afstemmen op de oerbron’

Het betreft een hypnotisch ingesproken inleiding van een kwartier, die aan het eind van de begeleiding, na de dubbele klank van de klankschaal, vervolgd kan worden op een wijze, (zoals je dat eerder ook deed) om in jouw stilte, dicht bij je hoger Zelf, de antwoorden binnen te laten komen, die goed voor jou aanvoelen.

Dit is een uitnodiging om elke avond geheel vrijwillig én vrijblijvend, on-line, via een luistersessie of syn-luisteren deel te nemen aan een groepsmeditatie op afstand:

Bij een kampvuur nam ik op op 14-7-2024 met een groep ‘Afstemmen op de Oerbron’ op. De meditatie duurt 15 minuten.

Eerder nam ik als experiment een kortere versie op van 12 minuten. Zie de link hieronder.

En fijn ook, als je niet bij het verbindend moment aanwezig was, om vanaf dan aan deze krachtige begeleide meditatie regelmatig of geregeld, samen en ook thuis, deel te nemen.

Dit kan on-line, afzonderlijk rond het slapen gaan zo ergens tussen 22:00 en 23:00 via jouw mp3 bestand, die je vrij kunt downloaden via onderstaande link op je smartphone om hem steeds steeds off-line, zonder gestoord te worden, steeds weer te kunnen beluisteren.

Natuurlijk kun je het ook op je eigen moment beluisteren.

Je bent ook vrij om de link of het mp3-bestand naar iedereen door te sturen via mail, whatsapp of signal.

Er kan elke dag ingestapt en kan ook steeds weer herhaald worden. 

Geen must. Op een tijd, zo ergens, zoals genoemd.

Door deze krachtige begeleide meditatie naar iedereen door te sturen, aan wie je ook maar gunt werk je mee om de groepsdynamiek te helpen vergroten. 

Want hoe meer mensen ongeveer op het zelfde moment deze oerbronmeditatie doen, hoe krachtiger we elkaar ondersteunen 

Veel goeds 

Fijne dagen 

Luuc  https://www.demee-denkers.nl/downloads/afstemmen-op-de-oerbron-een-vrijmaking-ritueel/

afstemmen-op-de-oerbron BN

Scroll naar boven